Jdi na obsah Jdi na menu

POMOC DĚTEM

Touto cestou hledám kohokoliv kdo by pomohl dětem v nouzi. Konkrétně mému synovci a mé neteři. Synovec má tři roky a jmenuje se Martin Kadlec po svém otci a má neteř Karolínu Kadlecovou pět let. 
Dne 14.2.2020 přišli o svou matku která bojovala s rakovinou a i navzdory nemoci bojovala do posledních sil aby její děti měli co potřebovali. Nehledě na to co tady píšu měla i další tři děti Dominika, Nikolu, Elišku, které měla s předešlým partnerem. V roce 2013 poznala mého bratra a po roce se vzali. 
Další rok na to se jim narodila dcera Karolína. Bylo to čtvrté dítě Bohunky a zároveň první dítě mého bratra Martina. Oba měli obrovskou radost z toho že mají společně dítě i když situace nebyla až tak lehká jak se zdálo. I když láska v rodině kvetla tak se naskytovali problémy,které se pomalu nedali řešit jak ze strany Bohunky tak o ze strany Martina. Oba dva si vzali do společného manželství jak to dobré tak i zlé. Ale nemění to nic o co chci žádat jelikož Bohunka podlehla rakovině a její pozůstalý manžel na vše teď zůstane sám a proto vás žádám o podporu. Jak finanční tak jakoukoliv jinou. V případě zájmu a pomoci ať už jakýmkoliv způsobem buď finančním na číslo učtu 1890699013/3030 vedeno na jméno Gabriela Bravencová nebo na adresu Adam Kadlec 
Nádražní 400/5 Rýmařov 795 01
Vše co pošlete se dostane do rukou teď kteří to teď potřebují nejvíce.